لوستر بیلیارد مدل هانی کامب – HCL9

لوستر هانی کامب HCL9
مناسب برای میز بیلیار همانطور که در تصویر میبینید به شکل لانه زنبوری طراحی شده اما محدودیتی برای محل نصب نداشته و برای میز غذا خوری ، آشپزخانه و حتی رستوران ها نیز مناسب بوده و در سایز های hcl7 ، hcl11 نیز تولید میشود.

لوستر های این مجموعه با طراحی زیبا و از مرحله ابتدایی و تا انتها توسط پرسنل متخصص این مجموعه تولید شده و به دست مصرف کننده محترم می رسد و شما می توانید با شماره های ما تماس گرفته و سفارش خود را اعلام نمایید تا در اسرع وقت کالای شما به دستتان برسد.

محل کار بدون استرس

حتما برای همه اتفاق افتاده که در محل کار خسته از روزهای کاری منتظر پایان ساعت کاری هستند و حتی علاقه ای به انجام کار روزانه نشان نداده و از آن فرا می کنند. به نظر شما علت این اتفاق چیست؟

  • آیا علاقه با کار را از دست داده اند؟
  • آیا جایگاه کاری شان مناسب انها نیست؟
  • آیا در محل کار خود راحت نیستند؟

دلیل آن هر چه هست قابل حل بوده و جای نگرانی نیست ، شما می توانید انرژی را به محل کار خود برگردانید و در بهترین وضعیت با روزهای شاد و پر انرژی به اهداف خود برسید.

شما ترجیح می دهید در کدام محل فعالیت کنید office stress design

محل بالا محلی شیک اما با ظاهر پرفشار کاری و اما

در این تصویر مکانی پر انرژی و بدون استرس برای فعالیت کاری ، توجه داشته باشید هنگامی که پرسنل یک مجموعه با انرژی بیشتری به کار روزانه خود بپردازند نتیجه و خروجی بیشتری دارند پس با یک طراحی مناسب محل کار که بیشتر اوقات زندگی هر فرد در آن سپری می شود را به جایگاهی مناسب برای استقرار آن فرد تبدیل کرده و بهترین خروجی کار را بگیرید . پس با طراحی مناسب محل کار نه اینکه هزینه اضافی پرداخت نکرده اید بلکه جلوی هدر رفت هزینه ها گرفته شده و سرمایه گذاری مناسبی در محل کار خود کرده اید.

از این رو تیم طراحی هوشمند با در دست داشتن نیروهای متخصص در زمینه های روانشناسی ، معماری ، طراحان و گروه اجرایی مناسب مفتخر است تا محیط کاری بدون استرس یا همان work site wellness را برای شما به ارمغان آورد.